About

Aleksandra Kozłowska jest 25-letnią Polką na stałe mieszkającą w Krakowie. Wykształcenie lic. zdobyła na Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza- Modrzewskiego (specjalizacja Public Relations). Jest w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła kurs z dziedziny Fashion Communication and Promotion w Londynie na uniwersytecie Central Saint Martins College. Na co dzień pracuje jako Trend Researcher w największej polskiej spółce modowej LPP S.A.

Od najmłodszych lat interesowała się modą, sportem i podróżami. Z biegiem lat tworzy swój własny styl, który nieustannie się rozwija. Jako miłośniczka i kolekcjonerka torebek, szeroko pojętych akcesoriów postanowiła podzielić się swoimi wskazówkami, uwagami i miłością do mody z szerszym gronem. Tak oto w 2016 roku powstała strona www.alexkozlowska.com!

MAM NADZIEJĘ, ŻE ZOSTANIECIE TU NA DŁUŻEJ !


Welcome to my blog and thank you for stopping by. My name is Aleksandra Kozłowska but please call me Alex. I am 25 years old young woman from Poland, Cracow. I am a Trend Researcher in the biggest fashion company in Poland and aspiring stylist by day and Fashion Blogger by night. Passionate about style, beauty care, sport, travel or just everything that has something to do with beauty, passion and fashion. I started to blog to inspire other women in being confident about themselves and to look good everyday. I would be glad to partner with you.

ENJOY READING!

xoxo

Zrzut ekranu 2016-01-24 (godz. 19.11.09)


 

 

Interested in collaboration/advertising on alexkozlowska.com?

Contact me : info@alexkozlowska.com