Alex

HUSH WARSAW x FASHION PR TALKS x FACTORY FASHION CAPSULE

logo-page-001

z18087916IER,Hush-WarsawW poprzedni weekend, 7 i 8 maja miałam przyjemność wziąć udział w 8. edycji największych targów mody w Polsce Hush Warsaw. Co roku odbywają się one w jednym z piękniejszych miejsc w Warszawie – w Arkadach Kubickiego pod Zamkiem Królewskim, brzmi cudownie? Będzie jeszcze lepiej…

Podczas tegorocznej edycji Hush połączył siły z Olką Kazimierczak, którą znacie z bloga Fashion Pr Girl i w ten sposób powstał niesamowity panel dyskusyjny Akademi Fashion Pr Talks: „O metce made in Poland” goszczący specjalistów ze świata mody: Magda Korcz, Anna Pięta, Anna Kruk, Grażyna Olbrych oraz wiele znakomitych osób z branży kreatywnej.

Ponadto Forum skupiło ponad 300 gości co dowodzi, że w Polsce warto o modzie rozmawiać. Całości mogliśmy uważnie słuchać siedząc wygodnie na leżakach w słonecznych i zielonych ogrodach Zamkowych. Podczas panelu rozmawiano m.in. o źródłach finansowania marki w branży mody, metce made in Poland czy marketingu i wpływie trendów na sukces komercyjny marki ( Agnieszka Polskowska <3 )

bd83fe652640d0e8d20a4a5d6c0a601fO samych Targach koniecznie należy napisać jedno: jeśli interesujesz się modą, nie może Cię na nich zabraknąć KONIEC KROPKA. Trzymając się tej dewizy i ja pojechałam do Warszawy. Cieszę się tym bardziej, ponieważ  miałam okazję WRESZCIE poznać na żywo i dotknąć produkty projektantów, których od dawna uważnie śledzę i podziwiam. Zofia Chylak – bardziej kochać Cię to chyba już się nie da! The Odder Side zachwyca tak samo jak na zdjęciach, a po dotknięciu uzależnia…

Najwięcej czasu spędziłam jednak w mobilnym showroomie sieci centrów Factory.  #FASHION FACTORY CAPSULE jest to nowy projekt uczący praktycznego podejścia do mody. Dla odwiedzających główną atrakcją były warsztaty z najlepszymi polskimi stylistkami dotyczące tworzenia kapsułowej szafy (Magda Jagnicka Glamour, Daria Biedrzycka InStyle, Karolina Gruszecka Elle).

IMG_4217

Co to znaczy? Powiem tylko, że z biurowej białej koszuli możemy zrobić wystrzałowy look na imprezę lub spokojne spotkanie przy kawie. Magda i Daria (cześć dziewczęta <3), które miałam okazję poznać bliżej, dały mi kilka cennych wskazówekNajważniejszą z nich było to aby każdy zakup dokładnie przemyśleć. Czy na pewno będę w tym chodzić? Z czym to połączę? W tym pomóc ma planer, który dostaniecie zapisując się na konsultację (free!). Wszystkie rady muszę zastosować od zaraz, jeśli nie chcę zostać zasypana przez góry niepotrzebnych ubrań kupionych pod wpływem emocji… ale która z nas tego nie robi?!

Więcej informacji będziecie miały możliwość dowiedzieć się same! Factory organizuje spotkanie we Wrocławiu, Poznaniu oraz w Krakowie. FACTORY FASHION CAPSULE Kraków odbędzie się podczas weekendu 20-23 maja w Starej Zajezdni, natomiast edycja wrocławska  już w najbliższy weekendLink do wydarzenia.

 

 

IMG_4291

13217335_996050450448940_2887148314967625409_o (1)

fot. STYLE STALKER

Le Grand Bikes

Pełną relację z wydarzenia znajdziecie na facebook’u Hush Warsaw.

 

IMG_4220

Ps. Przy kapsule jest możliwość zrobienia zdjęcia aparatem Polaroid, z wybranymi tabliczkami marek sklepów, które znajdziecie w centrach Factory.
Dzięki tym zdjęciom dostajecie 20% lub 30% zniżki w wybranych przez Was sklepach. Na zdjęciu musicie tylko trzymać tabliczki z wybranymi przez Was markami. Mam nadzieje do zobaczenia w Krakowie !

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply